Електросамокат сидіння (сидіння — спинка, передній амортизатор) (чорний) T06-3 48v500W 12AH — SM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електросамокат сидіння (сидіння — спинка, передній амортизатор) (чорний) T06-3 48v500W 12AH — SM
Втомилися чекати в пробках і замислювалися про доступне персональному транспорті? Знайомтеся - простий в експлуатації електросамокат T06-3 48v500W 12AH — SM чорного кольору. Це високотехнологічна іграшка і помічник на кожен день! Здатність складатися в три секунди і малі габарити позбавлять від думок про парковці і спеціальному зберіганні.
| Електросамокат з сидінням-спинкою, переднім амортизатором, чорного кольору |
|
| Двигун | |
| Тип двигуна | безщітковий мотор-маточина 48V |
| Потужність | 500W |
| Максимальна швидкість | 30 км - 35 км |
| Максимальний кут підйому | 10° |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг |
| Харчування | |
| Акумуляторна батарея | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Ємність акумулятора | 48v 12AH |
| Час повної зарядки | 6 год - 8 год |
| Запас ходу | 30 км - 40 км |
| Управління | |
| Ландшафт | асфальт / позашляховий |
| Діаметр колеса / шини | переднє колесо 16" * 2,25 дюймів, задні 12" дюймів |
| Спосіб гальмування | гальмівний барабан або дискові гальма |
| Гальмівний шлях | 7 м - 10 м |
| Конструктивні характеристики | |
| Призначення | для дорослих і дітей |
| Матеріал рами | алюміній |
| Сидіння / крісло | є, з підтримкою спини |
| Підвіска | передня вилка, з аммортизацией |
| Колір | чорний |
| Водонепроникність | IP54 |
| Розміри / Вага / Комплектація | |
| Габарити упаковки Д х Ш х В | 77 мм x 45 мм x 64 мм |
| Вага нетто/брутто | 45 кг / 60 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTG |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Вага | 60 кг |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Пневматична |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 19 356 ₴




