Електросамокат (білий) F6 36V350W 8AH — SM
Втомилися чекати в пробках і замислювалися про доступне персональному транспорті? Знайомтеся - простий в експлуатації електросамокат F6 36V350W 8AH білого кольору. Його мала вага 12 кг перетворює високотехнологічну іграшку у помічник на кожен день! Здатність складатися в три секунди і малі габарити позбавлять від думок про парковці і спеціальному зберіганні.
Двигун з бесщеточным мотором-маточиною 36V, потужністю в 350W гарантує швидкий розгін, підйом в гору 10° впевненою тягою. Максимальна швидкість 25 км складе конкуренцію громадського транспорту при рекомендована навантаження до 120 кг. Енергоефективність і швидка зарядка досягаються літій-іонним акумулятором (Li-ion) з ємністю 8АН. Час повної зарядки при цьому становить 3 год - 5 ч. Запас ходу до 40 км дозволяє дістатися до улюблених прогулянковим місцях і будувати довгі маршрути по місту.
Самокат з електричним переднім приводом безшумний, витягне у разі з'їзду з асфальту і не дасть застрягти в твердому грунті. Цілісні литі шини 8.5" дюймів - це порятунок від дрібних неприємностей і більший термін служби, без зайвих витрат! Рекомендований ландшафт - асфальтовані і дорожні покриття. Для маневрування в натовпі людей модель TTG F6 36V350W оснащена дисковими гальмами. Безпека на дорозі забезпечать бічні катафоти, відбивачі і стоп сигнали. Потужна світлодіодна фара з направленим світлом не сліпить перехожих і економічно витрачає батарею.
Плавний дизайн без гострих кутів, надійна конструкція з авіаційного алюмінію і приладова панель без надмірностей залишать приємне враження дорослим і дітям. Купуйте экотранспорт в інтернет-магазині Мототрактор!
| Електросамокат білий F6 SM | |
| Двигун | |
| Тип двигуна | безщітковий мотор-маточина 36V |
| Потужність | 350W |
| Максимальна швидкість | 25 км |
| Максимальний кут підйому | 10° |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг |
| Харчування | |
| Акумуляторна батарея | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Ємність акумулятора | 8АН |
| Час повної зарядки | 3 ч 5 ч |
| Запас ходу | 20 км - 40 км |
| Управління | |
| Ландшафт | асфальт / грунт |
| Діаметр колеса / шини | цілісні литі 8.5" дюймів |
| Спосіб гальмування | дискові гальма |
| Гальмівний шлях | 7 м - 10 м |
| Світ | задній, передній, стоп-сигнал |
| Конструктивні характеристики | |
| Призначення | для дорослих і дітей |
| Матеріал рами | авіаційний алюміній |
| Сидіння / крісло | немає |
| Підвіска | без стабілізації |
| Колір | білий |
| Водонепроникність | IP54 |
| Розміри / Вага / Комплектація | |
| Габарити упаковки Д х Ш х В | 109 мм x 15 мм x 52 мм |
| Вага нетто/брутто | 12 кг / 14 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTG |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Колір | Білий |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 8 мА/год |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 10 773 ₴




