Електросамокат (чорний) S1 36V400W 6.5 ah — SM
Електросамокат чорний TTG S1 36V 400W 6.5 ah це високотехнологічний персональний транспорт для людей всіх віків. Відмітна особливість моделі - згладжування нерівностей дорожнього покриття, менша втома рук за рахунок амортизації та регулювання висоти керма, з максимальною налаштуванням під Вас!
Надійний безщітковий мотор-маточина 36V потужністю 400W розвиває велику швидкість в 28 км, складаючи відчутну конкуренцію бюджетним електротранспорту. Кути підйому в 15° впевнено долаються при рекомендованій навантаженні до 100 кг. Енергоємність літій-іонного акумулятора Li-ion 6.5 AH при повній зарядці за 6-8 годин. Запасу автономності одного заряду в діапазоні 25-30 км достатньо в складних ситуаціях і щоденних завданнях. Швидке, легке складання і невелику вагу у 9,8 кг дає можливість, як дорослому, так і дитині експлуатувати самокат TTG S1 без зайвої втоми весь день.
Керування таким транспортом зручно в поїздках по місту, твердим грунтовим дорогам, завдяки передньому приводу і підвісці. Стабілізація йде на передню вилку з амортизацією, фіксоване заднє колесо. Цільні і литі шини в 8 дюймів не потребують частого підкачування.
На дисплеї з'являється індикація швидкості, запасу ходу, потужності батареї, інформація про включеному світлі від потужних енергоефективних світлодіодних фар. Рух у потоці людей по тротуару не стане проблемою - гальмування відбувається скиданням швидкості і заднім ножним гальмом, обладнаним стоп-сигналом. Яскраві пластикові вставки з боків, з округлим дизайном справлять враження сучасного телефону, не залишать байдужими власника і охочих випробувати новинку!
Компактнее, маневреннее и быстрее дешёвых моделей, бесшумный и экологичный транспорт – отличный выбор электросамоката из серии TTG в интернет-магазине Мототрактор!
| Электросамокат чёрный S1 - SM | |
| Двигатель | |
| Тип двигателя | бесщеточный мотор-ступица 36V |
| Мощность | 400W |
| Максимальная скорость | 28 км |
| Максимальный угол подъёма | 15° |
| Рекомендуемая нагрузка | до 120 кг |
| Питание | |
| Аккумуляторная батарея | Литий-ионный аккумулятор (Li-ion) |
| Ёмкость аккумулятора | 6.5AH |
| Время полной зарядки | 6 ч - 8 ч |
| Запас хода | 25 км - 30 км |
| Управління | |
| Ландшафт | асфальт / грунт |
| Діаметр колеса / шини | цілісні литі 8" дюймів |
| Гальмівний шлях | 7 м - 12 м |
| Індикація | швидкість, запас ходу, потужність батареї, включений світло |
| Конструктивні характеристики | |
| Призначення | для дорослих і дітей |
| Матеріал рами | авіаційний алюміній |
| Сидіння / крісло | немає |
| Підвіска | передня вилка з амортизацією, фіксоване заднє колесо |
| Колір | чорний |
| Водонепроникність | IP54 |
| Розміри / Вага / Комплектація | |
| Габарити упаковки Д х Ш х В | 102 мм x 20 мм x 37 мм |
| Вага нетто/брутто | 9,8 кг / 10,8 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTG |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Вага | 9.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 400 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 28 км/год |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Пневматична |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 10 425 ₴








